Warme bakker tv-campagne weer op televisieMet zorg gemaakt, met smaak gegeten |
Den Haag, 16 Februari 2012 /EZPress/ -
Vorig jaar zijn het Hoofdbedrijfschap Detailhandel (HBD) en het Hoofdbedrijfschap Ambachten (HBA) gestart met een nieuwe tv-campagne voor de warme bakker. Vanaf eind februari zijn de tv-spots van de warme bakker weer te zien op televisie! De campagne ‘Met zorg gemaakt, met smaak gegeten’ laat zien wat de warme bakker en banketbakker zo bijzonder maakt, zijn passie, hartstocht en liefde van het vak. Dat maakt hem uniek en niet na te maken!
Uit consumentenonderzoek van TNS-Nipo blijkt dat de campagne (zeer) goed scoort: de tv-spots worden beoordeeld als leuk, geloofwaardig en stimulerend om bij de warme bakker/banketbakker te kopen.
Van 27 februari t/m 17 maart op de buis
Van 27 februari t/m 17 maart worden de tv-spots uitgezonden op Nederland 1, 2 en 3, RTL-zenders en regionale tv-zenders. Daarmee worden maar liefst 4,5 miljoen boodschappers in de leeftijd van 25 t/m 54 jaar bereikt. In het najaar volgt opnieuw een uitzendperiode. De campagne wordt ondersteund met de website www.warmebakker.nl waar de tv-spot ook te zien is.
Samenwerking
De campagne ‘Met zorg gemaakt, met smaak gegeten’ is een initiatief van de Commissie Detailhandel Brood en Banket van het HBD en HBA, waarin de Nederlandse Brood- en banketbakkers Ondernemers Vereniging (NBOV), FNV Bondgenoten en CNV Vakmensen samenwerken.
//Einde bericht
Bron: Hoofdbedrijfschap Detailhandel
Dit is een origineel persbericht. EZPress® News Distribution BV. www.ezpress.eu